«Хранителі часу в музеях працюють…»

23
Чер, 2016

18 травня  – Міжнародний день музеїв, щорічно у цей день музеї понад 150-ти держав світу відкривають свої двері для всіх бажаючих довідатися щось нове, долучитися до культурної спадщини людства.

«Хранителі часу в музеях працюють…» такими словами учні міської гімназії розпочали своє привітання на святі, у музеї-садибі Лесі Українки у Колодяжному.

Радо зустріла та привітала гостей провідний науковий співробітник музею Л.О. Мержвинська та директор гімназії Вальчук О.І.

Учасники заходу,  разом з присутніми, перегорнули сторінки історії розвитку музейної справи, а переглядаючи відеофрагменти мали можливість помандрувати континентами та країнами, побачити скарби найбільших та незвичайних музеїв світу. Пригадали також історію пов’язану з розвитком музеїв в Україні та створенням сучасних музеїв в умовах незалежної держави.

Привітання продовжилось декламацією гуморесок Павла Глазового у виконанні гімназистів 2-Е класу Варковця І. та Зінчука І., музичні привітання подарували   присутнім   Рабчук Анна, Міндер Вікторія, Плескач Анна та вокальна група хорового колективу «Первоцвіт» під керівництвом О.С. Сметюх.

Також була проведена цікава вікторина, яка доповнила інформацію про походження різноманітних музеїв.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua