Гурток “Моя громадянська свідомість. Запобігання корупції”

08
Гру, 2020
  • Головна
  • Новини
  • Гурток “Моя громадянська свідомість. Запобігання корупції”

Гурток розпочав роботу у цьому навчальному році. Актуальність курсу викликана тим, що проблема корупції виступає перешкодою європейському розвитку української держави та зумовлює нестабільність в українському суспільстві. Корупцію неможливо подолати без участі молоді. Невдовзі сьогоднішні старшокласники відіграватимуть значну роль в громадському і економічному житті нашого суспільства. Цим викликана необхідність виховання в учнівської молоді негативного ставлення до корупції й будь-яких її проявів, подолання схильності до корупційної поведінки, формування обізнаності в способах протидії корупції.

Десятикласники ознайомлюються із міжнародним досвідом боротьби з корупцією, способами запобігання їй. Шляхом роботи з творчими, інтерактивними вправами і завданнями усвідомлюють негативні наслідки неправомірної вигоди на суспільство і державу. Один з цікавих видів роботи, яку виконували на занятті, була гра “Непідкупність”. Гуртківці визначали кожен свою “антикорупційну карму”, дізнавалися які вчинки призводять до неправомірної вигоди та які наслідки таких дій для громадськості.

На бесіду до гуртківців була запрошена інспектор зв’язків з громадськістю з патрульної поліції м. Ковеля Дмитрук О.О. Одена Олександрівна розповіла учням про негативні наслідки неправомірної вигоди та боротьбу з цим явищем.

Окремою розмовою стала тема про запобігання домашнього насильства в рамках міжнародної акції “16 днів проти насильства”. Інспектор пояснила причини замовчування цієї проблеми постраждалими і її негативний вплив на особистість. Дякуємо правоохоронцям за співпрацю і учням за невгамовну творчість і відповідальність, яку вони проявляють на заняттях гуртка.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua