Гімназійному Євроклубу “Diversity” 10 років

04
Бер, 2014

 У лютому гімназійному Євроклубу “Diversity” виповнилося 10 років. З часів його заснування Євроклуб зміцнів та перетворився на потужне об’єднання гімназистів за інтересами. Метою Євроклубу є залучення учнів до контексту європейської культури, формування європейського бачення світу та усвідомлення приналежності України до європейської сім’ї народів. В рамках святкування Дня заснування гімназійного Євроклубу членами клубу було проведено ряд заходів. Серед них – робота над проектом «Моя громадянська позиція», підготовка фото колажу «Досягнення Євроклубу», у якому було відображено досягнення членів клубу в різні періоди його функціонування та участь у міжнародних програмах. Учні 4А класу Кашуба О., Гарбуз А., Сиротюк К., Холончук М., Супрунович А., Хвіщук М. підготували мультимедійні презентації про певні країни-члени ЄС, їхню символіку, державний устрій, особливості культури цих країн, а також країн-кандидатів до вступу в ЄС.

                                                                                                                                    В. Р. Гарбуз

                                                 Роздуми гімназистів «Що Євроклуб дає мені»

«На заняттях Євроклубу я відкриваю для себе нове, цікаве, „європейське” бачення світу, знайомлюся з життям людей в інших країнах, їхньою культурою, звичаями, традиціями, особливостями національної кухні та віросповідання» Подліпінська Діана.

«Бути членом Євроклубу – це весело і пізнавально. Ми беремо участь у різноманітних інтеграційних іграх, дізнаємося більше один про одного, навчаємося бути толерантними та уважними до інших» Супрунович Анастасія.

«Найголовніше для мене – розширити свій кругозір, краще пізнати Європу, адже у майбутньому я планую навчатися за кордоном, тож впевнена, що отримані знання допоможуть мені краще підготуватися до навчання та життя в об’єднаній Європі» Польчук Ірина.

«Я вважаю, що Україна – це частина Європи, її історія тісно пов’язана з іншими європейськими країнами. Інтеграція України в ЄС – це наш свідомий вибір. Мені подобаються такі європейські цінності, як свобода думки, слова,  вибора, демократія, соціальна солідарність та громадянськість. На мою думку, вивчення та спілкування іноземною мовою – необхідна умова для вступу України в ЄС, тому на заняттях Євроклубу я намагася покращити свої комунікативні здібності з англійської мови» Круткова Валерія.

«Ми не лише теоретично вивчаємо європейські країни, а й маємо унікальну можливість взяти участь у міжнародних проектах, не на словах, а на власні очі побачити, що таке Європа. Минулого року я разом з іншими гімназистами була учасницею навчально-освітнього проекту «Візит в Європу», побачила чимало визначних місць та пам’яток архітектури в Парижі, Дрездені, Празі, Кракові» Подліпінська Діана

«На заняттях Євроклубу ми працюємо над створенням спільних проектів, висловлюємо свою думку, світоглядні переконання, ділимося власним досвідом. Я горджуся тим, що я – українка, відчуваю відповідальність за свою державу та у майбутньому хочу брати активну участь у громадському житті своєї країни» Супрунович Анастасія.

«Найбільше мені подобаються віртуальні мандрівки у європейські країни. Я розумію, що ми – одна, могутня європейська нація, не зважаючи на те, що розмовляємо різними мовами, маємо інші звичаї, традиції та віросповідання. У нас єдина мета – мир, свобода, демократія, верховенство закону, рівність» Хвіщук Марина.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua