Напередодні дня народження видатного педагога В.Сухомлинського, в гімназії відбулася науково-практична конференція «Школа радості, творчості, спокою та добра».
У вступному слові було відмічено, що педагоги різних періодів розвитку нашої держави знаходять у спадщині видатного педагога відповіді на актуальні питання. Педагоги різних вікових груп також звертаються до творів В.Сухомлинського за порадою. І ми, вчителі ХХІ століття, вчителі, що розбудовують класичну гімназію, також зміцнюємо свої сили, знаходимо мудрі відповіді на виклики часу, завдяки невичерпних джерелах спадщини В.О.Сухомлинського.
Ми прагнемо вибудувати нову школу, яка стане:
школою радості – для учнів,
школою творчості – для педагогів,
школою спокою – для батьків.
Кожен педагог гімназії прагне, щоб зерна доброти, посіяні в душах наших вихованців, проростали пишним цвітом та забезпечували мир і спокій в нашій школі, в наших домівках, в нашій державі.
Сметюх О.С. поділилась з присутніми колегами напрацюваннями з теми «В.О.Сухомлинський і музика». Тільки спілкування з музикою забезпечує формування повноцінного громадянина, людини. Ми певні, що в навчально-виховному процесі гімназії музика займає належне місце.
Про виховання за В.О.Сухомлинським поділилась роздумами заступник директора з ВР Шворак Р.С.
Купрійчук Н.А. проінформувала про подорож вчителів-словесників міста до Павлишської школи, де працював В.О.Сухомлинський. Незабутня зустрічі із колективом школи, з учнями, покладання квітів до могили педагога. Все це учасники конференції мали змогу побачити завдяки відеоматеріалів.
Л.М.Комашко нагадала присутнім, що «Мова є могутній фактор становлення всебічно розвиненої особистості».
Велимчаниця Н.Ю. поінформувала присутніх про «Реалізацію гуманістичних ідей творчої спадщини В.Сухомлинського».
З гарним настроєм, з позитивним налаштуванням на нові звернення учасники конференції завершили свою роботу.
Квятковська К.І.,
заступник директора з НМР