День учителя у міській гімназії

11
Жов, 2015

День учителя у міській гімназії – особливе свято, адже за доброю традицією готують його учні випускних класів. Цьогоріч цей день розпочався зі щирих  усмішок юнаків та юнок, дзвінких акордів гітари і дружного музичного привітання рядками усім відомої пісні «Вчителька – мікрорайону нашого жителька…»

А ще було безліч сюрпризів і приємних несподіванок: і колективне привітання у вигляді «графітки» від 2А,  відео звернення від Марчука Бориса та Гапіч Маринки, теплі і щирі слова батьків, і , звичайно, концертна вітальна програма випускників, їхні хвилюючі слова вдячності, танці, сценки, подяки і незвичайні сертифікати гумористичного змісту.

Хвилини творчого натхнення педагогам подарували –  Синьчук Юлія та Ілюшик Тарас, Степанюк Наталя  і Дарчич Олександр, Курчай Ірина, Герасімова Діана, Місяць Мар’яна, Жмуйда Надійка, Міндер Вікторія, дует Трофимович Крістіни та Четверикової Насті, класної пісні від 7-Б під гітари Білоуса Олександра  та Сосновського Дениса, колективного зичення від 7-А.

Теплими аплодисментами присутні вітали ветеранів педагогічної праці, яких волонтери гімназії кожного року запрошують у стіни рідної школи.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua