День учнівського самоврядування в гімназії

24
Гру, 2016

Роль учнівського  самоврядування набуває неабиякого  значення в сучасному  суспільстві, яке досить  стрімко  розвивається.  Навчитися  жити і працювати в умовах  демократії  –  вимога  часу. Безперечно,  навички  управління  суспільством стануть  надбанням  людини. Вміння  управляти – талант, який треба розвивати.

27 грудня 2016 року в Ковельській міській гімназії  відбудеться  День учнівського самоврядування. Проект реалізується  з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього нації.

У проекті  візьмуть участь учні  6-7-х класів та лідери учнівського співуправління «Успіх».  Старшокласники  матимуть  можливість спробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.

Кураторами проекту «День учнівського самоврядування» стали учениці 7-Б класу – Юлія Музичук та Ірина Мигуля. Вони допомагають вчителям-предметникам та адміністрації обрати та підготувати собі учнів-дублерів.

«Майбутні вчителі» уже ознайомились з навчальним матеріалом, який вони повинні подати учням. Учні-дублери  самостійно складають конспекти уроків, підбирають цікавий матеріал. Старшокласники  проявляють неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків.

Діти  з нетерпінням  чекають цього дня. Учасники проекту  впевнені, що   отримають позитивний досвід, незабутні враження і  приємні спогади про життя і навчання в гімназії.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua