Декада математики та інформатики. Математичний квест фінал.

13
Лют, 2017
  • Головна
  • Новини
  • Декада математики та інформатики. Математичний квест фінал.

Кожний учитель прагне зацікавити учнів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання. Таке завдання ставлять перед собою і вчителі математики.

Цього року в рамках декади математики та інформатики було проведено цікаву інтелектуальну гру  – математичний квест.

Це інтелектуально-динамічна гра, яка полягає у проходженні командою вказаного маршруту і передбачає виконання спеціальних завдань. У грі брали участь дві команди: 2-А команда «Діаграма та 2-Б команда «Фантазія». Члени команд розв’язували завдання і на кожному етапі перевіряли правильність виконаних завдань. Перемагає та команда, яка першою дійде до фінішу, вона і отримує головний приз. Гімназисти із задоволенням виконували завдання, а ще їм сподобалося, що їм дозволили бігати по гімназії шукаючи точки де знаходяться завдання і на ввипередки вираховуючи людей причетних до даних завдань.

10.02. за результатами підсумків конкурсів, нагородили переможців, гімназисти  отримали  грамоти. А від заступника директора гімназії з науково методичної роботи Барановської Л. Л. капітани команд отримали призи – інтелектуальні головоломки. Вручивши призи, Людмила Леонідівна дала старт новій грі – інтелектуальному марафону по швидкісному розгадуванню головоломок. Отже цікава математика продовжується, так як такі ігри дають можливість ширше пропагувати досягнення і значення математичної науки, прищепити учням любов до математики, сприяють розвитку і виявленню здібностей учнів,  розвивають кмітливість і математичне мислення. Створюються широкі можливості для переконання учнів у тому, що саме через шкільну математику лежить шлях до широкого ознайомлення з досягненнями науки, пробуджує в учнів бажання до творчих шукань, до глибокого пізнання й оволодіння математичними знаннями.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua