Будьмо знайомі!

17
Вер, 2021

Для п’ятикласників початок навчання в ліцеї завжди є важким. Не всім вдається відразу адаптуватися до нового режиму та швидко знайти друзів серед однокласників. Саме тому перші місяці перебування в Ліцеї проходять під супроводом лідерів учнівського співуправління, які допомагають новим учням стати активними членами ліцейної родини.

Саме тому, було проведено інтерактивне заняття на знайомство та  згартування класних колективів. Заняття розпочалося з виступу президента ліцею Пінчука Олега, який активно та креативно залучав дітей до співпраці в учнівському співуправлінні «Успіх».

Педагог-організатор Савчук Х.О та голови центру дозвілля та корисних справ  Петрина Софія та Самойлович Анастасія провели інтерактивне заняття «Хто є хто» для учнів 5-А та 5-Б класів. Створивши веселий настрій, дружню атмосферу, розкриття творчих здібностей наших ліцеїстів та формування мотивації до спільної діяльності. Класні колективи створили візитівки класів.

Для згуртування класу практичний психолог Мельничук О.Б провела вправу- руханку «Емоційна павутинка», яка допомогла дітям зрозуміти важливість кожної особистості та співпраці для спільної мети.

Учнівське співуправління запропонувало долучитися до планування дозвілля та подати пропозиції. Цей  було перше домашнє завдання для наших юних ліцеїстів.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua