Безпечний Інтернет

Організація роботи в ліцеї з безпечного користування Інтернетом

   Вдосконалення інформаційних технологій створює умови для ефективного розвитку сучасного суспільства. Комунікаційні засоби стали невід’ємною складовою життя людей у всіх сферах діяльності. Мобільні телефони, комп’ютери та Інтернет, розширивши комунікаційні, просторові й часові межі, розкрили нові можливості для спілкування, освіти, праці, відпочинку та творчої самореалізації особистості. Завдяки Інтернету учні шукають необхідну інформацію для занять, завантажують музику та фільми, переглядають пошту, спілкуються з іншими користувачами Інтернету. Інтернет-технології стали природною складовою життя дітей і сучасної молоді. Комп’ютер є не тільки розвагою, але й засобом спілкування, самовираження та розвитку особистості.

З іншого боку, Інтернет має негативний вплив на здоров’я учнів, може погіршити зір, поставу та сон. Надання переваги віртуальному світу перед реальним шкодить психіці дитини, викликає тривожність, дратівливість, соціальну дезадаптованість і залежність від технічних засобів.

У ЛІЦЕЇ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ проводяться інформаційні заходи для учнів, учителів та батьків, а також уроки Інтернет-безпеки, під час яких обговорюються питання безпечної поведінки в Інтернеті, потенційних загроз, випадки порушення прав дитини та механізми їх захисту. Локальний документ “ESafety Policy” англійською мовою регулює політику безпечного користування Інтернетом усіма суб’єктами освітнього процесу.

Кодекс «Безпека в інтернеті»

Посібник для батьків. Діти в інтернеті.            

Посібник по eSafety                                       

Всеукраїнський конкурс “Безпечний   Інтернет”

                                         

Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Волинської області

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x