Міжнародна діяльність

Програма eTwinning_Plus-

Участь гімназистів в міжнародних програмах

 

 

Our school is a member of the Democratic Schools Network

The UNESCO-Council of Europe survey on student voice during the pandemic

Участь у міжнародних проектах та програмах у 2021-2022 н.р.

Участь у міжнародних проектах та програмах у 2020-2021 н.р.

Участь у міжнародних проектах та програмах у 2019-2020 н.р.

 

 

Участь у міжнародних проектах та програмах у 2017-2018 н.р.

Міжнародні проекти (2005-2015р.)

Протягом 2005-2008 років учнівським та педагогічним колективом гімназії були реалізовані спільні українсько-польські проекти:

 • Проект «Народні ремесла», Мотиче-Лєсни, Польща (весна 2005 р.),
 • Проект «Ділимося культурою та традиціями», Семятиче, Польща (осінь 2005 р.),
 • Проект «Лідерство», Кенти ,Польща (осінь 2006 р.),
 • Cпільний трьохсторонній українсько-польсько-німецький Проект «Особливості руху опору в певний історичний період» (травень 2008 р.).

               

Співпраця з польськими школами-партнерами у м. Холмі

2010 р. – підписано Угоди про співпрацю з 2 польськими навчальними закладами: гімназією №1 ім. Іоанна Павла ІІ та Комплексом психолого-педагогічної  допомоги і виховання у м. Холмі . Метою співпраці є організація зустрічей учнів та педагогів обох країн, вивчення історичної та культурної спадщини держав, проведення Днів української та польської культури, спільних конференцій, семінарів, занять. 2011 р. – поїздка вчителів гімназії до Холмської гімназії №1 ім. Іоанна Павла ІІ по запозиченню досвіду, а також візити польських вчителів з партнерських навчальних закладів до Ковельської міської гімназії.

      

Спільні українсько-польські двосторонні проекти

Протягом 2010-2012 років реалізовано чимало спільних українсько-польських двосторонніх проектів: «Річко Буг, не діли нас, а з’єднуй»(жовтень 2010р.), «Здоровий спосіб життя» (листопад 2010р.), «День німецької культури – в подорож через кордони» (червень 2010 р.), екологічний проект «Зелена планета» (червень 2011 р.), «Наші звичаї та культура» (листопад 2011р.),  «День спорту» (червень 2012р.), Проект Британської Ради «Talking Cultures» (жовтень 2011р. – травень 2012р.).

                                   

Участь у Всеукраїнській культурно-освітній програмі в рамках проекту «Інтеграція без кордонів»

 Навесні та восени 2012р.  гімназисти  під керівництвом координатора ШЄК Вікторії Гарбуз приєднуються до Всеукраїнської культурно-освітньої програми в рамках проекту «Інтеграція без кордонів» та отримують можливість  помандрувати Європою та відвідати країни-члени ЄС Польщу, Німеччину, Францію, Чехію, Угорщину, Австрію та Італію. Метою програми є ознайомлення з мовою та культурою країн Європи, здобутками європейської демократії, можливостями навчання у вищих навчальних закладах країн Європи, розширення світогляду та формування активної громадянської позиції української молоді.

        

Участь гімназії у міжнародному проекті  Generation Global

У лютому 2014 р. у гімназії стартував міжнародний проект Generation Global (Face to Faith), ініційований та фінансований Фондом Тоні Блера, прем’єр-міністром Великобританії  1997-2007 р.  Проект надає можливість гімназистам брати участь у відео-конференціях та спілкуватися англійською мовою з однолітками з різних країн світу. Мета програми – єднання людей для побудови кращого світу на принципах таких загальнолюдських цінностей, як справедливість, повага, віра, толерантність, співчуття, довіра, які допомагають подолати стереотипи та непорозуміння. Гімназисти мають унікальну можливість поспілкуватися з однолітками з Італії, Індії, Йорданії, Єгипту на теми «Святкування. Фестивалі. Знайомство», «Співчуття», «Екологічні проблеми. Віра. Вірування» та висловити свою думку на запропоновану тему. У проекті Generation Global беруть участь учні з понад 300 шкіл 19 країн світу.

 

    

Участь гімназії у проекті eTwinning Plus Ukraine (2014 р.)

 eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, яка дає можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.  Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів гімназії, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІК-технологій. В рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів.

                 

Щороку в гімназії реалізовується понад 10 міжнародних проектів eTwinning, більшість з яких отримують національні та європейські відзнаки якості. У 2014 р. проект “Creative Recycling Through Art” був визнаним одним із п’яти найкращих проектів року в Україні. У 2018 р. проект “Aromatic Garden”, у 2019 р. проект “3, 2, 1 … Let’s go through Universe with Paxi” стали переможцями у номінації “Найкращий проект місяця”.

Програма майбутніх лідерів (FLEX)

Кожного року учні 9-10 класів гімназії беруть участь у Програмі майбутніх лідерів (FLEX). Це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Здобувши перемогу у програмі, гімназисти навчаються в американській школі й живуть в американській сім’ї протягом одного навчального року безкоштовно.

Літній англомовний табір GoCamp

З 2017 року на базі гімназії організовується табір з поглибленним вивченням англійської мови GoCamp. у 2017 р. гімназисти 5-6 класів мали змогу покращити свої комунікативні здібності з англійської мови з волонтеркою з Іспанії Кріс Імез. Основним завданням проекту GoCamp є популяризація вивчення іноземних мов, адже літній табір може бути не лише веселим, розважальним та яскравим, а й корисним, а вивчення англійської чи німецької мови з волонтером – це легко й просто.

Школа драми “Theatre Express”

Щороку в червні у гімназії проходять заняття у школі драми “Театральний експрес” під керівництвом викладачів мовної школи Льюіс Саупт Хемптон із Великобританії. Результатами роботи над проектом є театральні постановки англійською мовою.

Summer school leadership

Влітку на базі гімназії проходить літня Школа Лідерства, яку зафундували ще в 2016 році успішні випускниці ковельських шкіл Анна Лисюк (міська гімназія) та Олена Абрамович (ЗОШ № 1). Слухачі школи, старшокласники, мають можливість почути лекції на тему: «Освіта та волонтерство за кордоном», «Flex – навчання у США для школярів», ознайомитися з цікавими онлайн-платформами та почерпнути корисні знання із стратегій написання успішного резюме та мотиваційного листа.

Співпраця з канадцями

У червні 2018 р. започатковано співпрацю з представниками з Канади – Полковським Валерієм, доктором філософії, директором Центру канадознавства Національного університету «Острозька академія» та Ціпком Сергієм, доктором філософії, заступником директора Канадського інституту українських студій при Альбертському університеті, які висловили бажання створит осередок канадознавства в гімназії на базі ресурсного центру англійської мови ім. Надії Касянчук.

Міжнародна співпраця:

 • Інститут підвищення кваліфікації за програмою «Вчитель вчителю» Олбані, США;
 • Видавництво Longman та Oxford пілотних випробувань підручників та новітніх комунікативних методик;
 • Методичні центри Британської та Американської рад;
 • Корпус Миру США в Україні;
 • Посольство США в Україні;
 • Посольство Російської Федерації в Україні;
 • Європейський клуб «Розмаїття»;

Шкільні обміни:

 • Вища школа, м. Чарльстона, Південна Кароліна, США;
 • Вища школа м. Кейна, Пенсільванія, США;
 • Молодіжний центр м.Любліна “Обмін культурами”;
 • Гімназія м. Семятиче, Польща;
 • Гімназія м.  Кєнти, Польща;
 • Гімназія № 1 м. Холма, Польща
 • Комплекс шкіл №1 в Легіонові, Польща

 

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x