Свято подяки

21
Тра, 2014

Якщо тобі тяжко дихати, значить ти дуже високо.

16 травня уся гімназійна родина зібралася  аби привітати найкращих, нагородити переможців, попишатися успіхами учнів, подякувати найріднішим. Одним словом, всі зібралися на свято подяки, яке вже стало доброю традицією.

Захід розпочав хор «Первоцвіт» під керівництвом Олени Степанівни Сметюх. Гімназійні співаки і співачки вразили всіх своєю майстерністю  та професіоналізмом.  З вітальним словом виступила директор гімназії Олена Іванівна Вальчук. Вона висловила свою гордість за учнів, подяку батькам, повагу вчителям.  Свято продовжилося нагородженням учнів та їх сімей. Подяками нагороджувалися переможці конкурсу «Кращий учень року» у різних номінаціях, таких як «Відмінник навчання», «Інтелект і творчість», «Авторитет і лідерство», «Олімпійська надія гімназії».  Відзначили також і вчителів, адже їхні старання привели гімназистів до жаданого результату. Допомогли створити затишну атмосферу музичні паузи. Перед глядачами виступила переможниця конкурсу «Срібні дзвіночки 2014» Соломія Купрійчук, тріо у складі Суріної Анни, Марчук Анни та Міндер Вікторії, Трофімович Крістіни.

На святі подяки ми змогли ще раз пересвідчитися: наші здобутки великі. Та ніхто не зупиняється на досягнутому, кожен гімназист прагне підкорити нові вершини.

Жмуйда Надія

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua