Євроклуб «Diversity»

Ліцейний євроклуб «Diversity» – це об’єднання учнів на чолі з Координатором, спрямоване на поширення європейських цінностей, що реалізує себе в позакласній діяльності. Євроклубівці (учасники євроклубу) – це група молоді, яка ініціює і реалізує проєвропейські проєкти. У такий спосіб учні більше дізнаються про Європейський Союз та євроінтеграційні процеси в Україні.
Ліцейний євроклуб «Diversity» створений у лютому 2004 року, реалізував чимало культурних, освітніх, історичних проєктів, серед яких проєкт «Народні ремесла» (2005 р., Мотиче-Лєсни, Польща), проєкт «Ділимося культурою та традиціями» (2005 р., Семятиче, Польща), проєкт «Лідерство» (2006 р., Кенти, Польща), проєкт «Особливості руху опору в певний історичний період», (2008 р., Кшижов, Польща), проєкти «Здоровий спосіб життя» та «Зелена планета (2011 р., Хелм, Польща), проєкти «День німецької культури», «Річко Буг, не діли нас, а з’єднуй», «Ділимося звичаями та культурою» (2011 р., Хелм, Польща), міжнародний проєкт Британської Ради «Культури розмовляють» (2012 р.), проєкт «Інтеграція без кордонів» (2012-2018 рр.), проєкти-переможці партнерських євроклубів за підтримки Представництва ЄС в Україні «Наші голоси важливі!» та «Довіряй, але перевіряй» (2021 р.).
Діяльність ліцейного євроклубу – це позашкільна діяльність, під час учні знайомляться із європейськими цінностями, історією та засадами функціонування Європейського Союзу, формують та розвивають розуміння важливості європейської інтеграції нашої країни, налагоджують зв’язки з європейськими молодіжними ініціативами, створюють власні просвітницькі проєкти та беруть участь у різноманітних національних та міжнародних проєктах.
Ліцейний євроклуб «Diversity» зареєстровано на сайті Euroquiz Представництва Європейського Союзу в Україні: https://euroquiz.org.ua/network-eu/contacts, де регулярно висвітлюються публікації про його діяльність і реалізовані проєкти. Також ліцейний євроклуб «Diversity» має свої сторінки у соціальних мережах Facebook та Instagram. Головою євроклубу в 2021-2022 н.р. є Анастасія Бруча.

euroclubs брошюра

Звіт про реалізацію проєкту партнерських євроклубів “Наші голоси важливі!” (за підтримки Представництва ЄС в Україні)

Посібник Євроклуб у школі

Interesting_Facts_about_EU_Countries

Діяльність євроклубу

Eurointegration

European Identity of Ukraine

Євроклуби України(офіційний сайт)

europa_game_uk(брошура)

media literacy lessons(брошура)

СТАТУТ ЄВРОКЛУБУ «DIVERSITY»

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua