Дистанційна форма навчання

Наказ про організацію освітнього процесу 

Розклад навчальних занять (додаток 1)

Розклад дзвінків (додаток 2)

Положення про дистанційну форму навчання

З метою забезпечення єдиних підходів до створення електронного освітнього середовища педагогічний колектив ліцею використовує електронну освітню платформу Microsoft Teams, затверджену рішенням педагогічної ради від 31.08.20р., комунікаційні онлайн сервіси та інструменти, за допомогою яких організовується освітній процес під час дистанційного навчання.

Організація освітнього процесу здійснюється з дотриманням вимог законодавства про освіту, захисту персональних даних, санітарних правил і норм та Положення про  дистанційну форму навчанння здобуття повної загальної середньої освіти в ЛІЦЕЇ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М. КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (протокол педагогічної ради №2  від 14.11.2020 року).

Ліцей імені Олени Пчілки є користувачем  хмарного середовища Office 365.

Office 365

 Office 365 – це хмарний інтернет-сервіс і програмне забезпечення компанії Microsoft, що розповсюджується за схемою «програмне забезпечення + послуги» (англ. Software + Services). Хмарний формат означає, що дані зберігаються в центрі обробки даних, а не на комп’ютері, що забезпечить користувачам доступ до документів і даних через браузер з різних пристроїв з можливістю виходу в Інтернет.

Teams

Microsoft Teams — центр для командної роботи в Office 365 від Microsoft, який інтегрує користувачів, вміст і засоби, необхідні команді для ефективнішої роботи. Застосунок об’єднує все в спільному робочому середовищі, яке містить чат для нарад, файлообмінник та корпоративні програми. Розроблений для смартфонів, що працюють на платформах Android, iOS, Windows Phone і комп’ютерів з операційною системою Windows 10 S, Windows 7 та вище або Mac OS X 10.10 та новіше.

 

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua