Загальногімназійна батьківська конференція

03
Жов, 2019

01 жовтня 2019 року у КЗ «Ковельська міська гімназія імені Олени Пчілки» відбулася щорічна батьківська конференція,в ході якої було заслухано доповідь директора гімназії Вальчук Олени Іванівни «Про підсумки роботи педагогічного колективу КЗ «Ковельська міська гімназія імені Олени Пчілки» в 2018-2019 н.р. та пріоритетні завдання на 2019-2020 навчальний рік. Виклики та перспективи».

Звіт керівника складає 23 розділи, а саме: «Наші досягнення у 2018-2019 н.р.», «Кадрове забезпечення гімназії», «Управлінська діяльність. Система моніторингу якості освіти. Структура та основні елементи внутрішнього контролю», «Навчальна діяльність», «Результати проведення державної підсумкової атестації», «Науково-методична робота», «Робота з обдарованими дітьми», «Результативність участі в олімпіадах та конкурсах», «Виховна робота», «Правовиховна робота», «Оздоровлення гімназистів», «Робота педагогічного колективу у КДК «Універсал», «Результативність гурткової роботи», «Харчування учнів гімназії», «Робота бібліотеки», « Робота з модернізації читального залу гімназіїу « Бібліотечно-інформаційний центр», «Стан дитячого травматизму», «Психологічна служба», «Медичне обслуговування», «Міжнародна співпраця», «Охорона праці й безпека життєдіяльності», «Господарська діяльність», «Стратегічні напрями роботи педагогічного колективу на 2019-2020 н.р.».

У своїй доповіді Олена Іванівна відзначила,що 2018-2019навчальний рік для гімназії став роком наполегливої та напруженої праці, в основі якої лежав пошук оптимальної структури освітнього процесу, осучаснення його змісту згідно потреб сьогодення і запитів учнів, упровадження інноваційних технологій навчання й виховання, вдосконалення взаємодії вчителя та учня в процесі співпраці.

«У Всеукраїнському проекті «Демократична школа» ми з 2016 року. Колективом гімназії вже зроблено певні кроки на шляху до демократичної школи,- підкреслила директор, – і ми бачимо, що сьогодні наша школа допомагає учням вчитися, як керувати власним життям, критично мислити, здобувати навики для розв’язування проблем, будувати відносини, брати на себе відповідальність, розвивати навики, необхідні для життя у демократичному суспільстві.»

Вальчук О.І. зазначила, що у 2018-2019 н.р. колектив гімназії продовжив працювати над проблемним питанням «Демократизація навчально-виховного середовища в системі управління якістю освіти». Закінчився ІІ етап роботи над проблемним питанням з єдиною науково-методичною темою «Зебезпечення реалізації демократичних цінностей у навчанні та вихованні гімназистів».

Особливе місце у звіті директора приділено нашим досягненням за 2018-2019 н.р.:

1. За результатами міських предметних Олімпіад юніорів гімназія виборола І місце серед освітніх закладів.

2. За результатами міських предметних олімпіад гімназія виборола І місце серед освітніх закладів.

3. На обласному рівні гімназія здобула 15 призових місць.

4. Особливим здобутком стали перемоги наших гімназистів на обласному конкурсі-захисті наукових.

5. Роботи наших педагогів відзначені на обласній виставці «Творчі сходинки педагогів Волині» Дипломами II ступеня.

6.Самчук Л. Г. та Гарбуз В.Р. стали переможцями міського конкурсу “Успішний педагог”.

7.Запрацювала секція робототехніки, медицини та канадознавства.

8. Розпочалася співпраця з Ковельським промислово-економічнимта Ковельським медичним коледжами.Ковельська гімназія знову стала однією із найкращих шкіл на Волині за підсумками ЗНО 2019 року.

10. Вокально-хоровому колективу «Первоцвіт» КЗ «Ковельська міська гімназія імені Олени Пчілки» присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив»( ОленаСметюх).

11. Наш навчальний заклад отримав міжнародний статус DigiSchool від видавництва ExpressPublishing.

12. Гімназія стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу-рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів у по роботі з обдарованими дітьми.

13. Ми отримали статус eTwinning School.

14. Гімназія залучена до міського екологічного проекту «Україна без сміття».

15. Реалізовано проект «Дружба з Європою».

16. Загальногімназійна команда “АКВА” виборола ІІ місце в обласних змаганнях екологічних бригад.

17. Гімназія взяла участь у польсько-німецькому-українському семінарі у рамках проекту «Фундамент Кшижова для Європейського порозуміння» та проекту громадської організації «Європейський діалог».

18. Учнівський колектив гімназії взяв участь у Всеукраїнській школі МИРотворчості.

19. Команда науковців факультету іноземної філології СНУ імені Лесі Українки та Ковельської міської гімназії імені Олени Пчілки виграли науково-дослідний грант від Канадського інституту українських студій Альбертського університету (м. Едмонтон, Канада).

20. Історико-педагогічні читання, присвячені 170-ій річниці від дня народження Олени Пчілки.

21. Василюк Л. С.-призер міського етапу конкурсу Вчитель року.Ми стали учасниками інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня за темою «Формування та оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти».

23. Долучились до участі у міжнародному проекті «Healthyschool».

24.Газета “Гімназист плюс” отримала диплом Лауреата Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

25. Розпочала роботу театральна студія імені Олени Пчілки.

26. Успішна участь у Міжнародних та Всеукраїнських Інтернет олімпіадах та конкурсах.

27. Створення філії канадознавства.

28.Реалізація проекту “Шкільні обміни” ( Україна-Туреччина).

29.Учасник Всеукраїнського експерименту за інноваційним проектом «Шкільна електронна бібліотека ШБІЦ-інфо».

Директор гімназії наголосила, що на основі результатів Swot – аналізу гімназії стратегічним завданням нашого навчального закладу визначено надання якісних освітніх послуг, вболівання про майбутнє покоління, створення комфортних умов для розвитку дітей, співпрацю з органами місцевого самоврядування та громадою у вирішенні ключових питань розвитку.

Заслухавши звіт директора, конференція ухвалила: Вважати роботу директора та педагогічного колективу гімназії як таку, що сприяє створенню умов для забезпечення рівного доступу громадян до якісної освіти, реалізації державних освітніх стандартів, сучасних підходів до організації навчання, виховання і розвитку особистості та підвищенню якості надання освітніх послуг в умовах переходу до Нової української школи у 2019-2020 навчальному році.

У ході конференції перед присутніми виступила керівник секції екології наукового товариства «Еврика» Клецор Ірина Володимирівна. Вона презентувала проект «Екошкола» у рамках STEM-освіти. Мета проекту – розвиток в учнів гімназії високого рівня екологічних компетентностей, формування належного екологічного світогляду та стимулювання їх практичної діяльності, направленої на вирішення екологічних проблем, збереження і покращення навколишнього природнього середовища.

Педагог зазначила,що даний проект реалізовуватимуть у різних напрямках: озеленення гімназії в коридорах та у класних кімнатах; омолодження гімназійного саду; на уроках трудового навчання учні використовуватимуть та будуть переробляти вторсировину; пропаганда велоспорту як один із напрямків збереження довкілля; проведення різних екологічних флешмобів, конкурсів, квестів, акцій: «Бережи природу», «Раціонально використовуй воду», «Енергозбереження – твій обов’язок», «Відмовся від поліетилену – використовуй екоторбину».

Справжньою родзинкою конференції став виступ гімназійної екобригади «Аква» (керівник – Р.С. Шворак) Команда «Аква» щорічно стає переможцем міських і обласних конкурсів екологічних бригад.

Сметюх О. С.

У своїй промові Олена Іванівна відмітила, що навчальний 2018-2019н.р. для гімназії став роком наполегливої та напруженої праці, в основі якої лежав пошук оптимальної структури освітнього процесу, осучаснення його змісту згідно потреб сьогодення і запитів учнів, упровадження інноваційних технологій навчання й виховання, вдосконалення взаємодії вчителя та учня в процесі співпраці.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua