«З родини йде життя людини»

25
Тра, 2015

Цікаве і захоплююче родинне свято під назвою «З родини йде життя людини» відбулося у класному колективі 3-А класу в рамках тижня родинного виховання.

Теплого травневого дня щиро хлібом-сіллю  у гімназійній залі учні вітали своїх матерів і батьків, бабусь і дідусів, братиків і сестричок – усіх, хто зібрався для того, щоб краще пізнати один одного,познайомитися з великою родиною класу. «Саме через відчуття роду і завдяки йому людина приходить до світлого образу Батьківщини, до щирих, глибоких і чесних роздумів про найістотніший, найголовніший сенс людського життя», — наголосила і своєму привітанні класний керівник Купрійчук Н.А.

Перші найтепліші слова вдячності діти присвятили тим, хто  відкрив їм цей прекрасний світ, розправивши крила для тепла і найвищої у світі любові, –  своїм матерям. Берегиням домашнього вогнища були даровані щирі молитви, вірші, презентації «Фото з мамою», «Свято Матері». Солісти класу Марчук Анна та Суріна Анна  виконали для мам пісні «Відчинилося життя» і «Мамині долоні».

Готуючись до свята, учні глибше вивчали свої корені,свій родовід, знати який  повинен кожен, адже це є нашим святим обов’язком не лише перед минулим, але й перед майбутніми поколіннями. Гімназистка Антошко Дарія представила присутнім родинне дерево, яке сягнуло своїм корінням аж у 4-е покоління роду.  Пасаман Каміла прочитала авторські поезії, присвячені бабусі . Козлова Софія продемонструвала справжні раритетні вишиванки, передані у спадок від прабабусі. Про численні звичаї та обряди, успадковані від діда-прадіда, розповідала гостям Димарчук Марія. Музичні вітання дідусям і бабусям линули від призерки  мистецьких конкурсів Купрійчук Соломії.

Наступний блок родинного свята було присвячено батькам –   захисникам Вітчизни  і годувальникам сім’ї, тим, чиє слово – закон.  Розповіді учнів класу Палайди Ярослава та Жаб’юка Михайла  пересвідчили, що досвід, отриманий у спадок від татусів надовго закарбується в пам’яті тому, що є прикладом благородства і мужності. У  дарунок для батьків прозвучала пісня «Водограй» у виконанні дуету у складі Марчук Аліни та Суріної Анни.

Трепетні слова пролунали того дня на адресу братиків і сестричок, з якими поруч світ стає чарівно-казковим. Доповненням до захоплюючих  розповідей-пригод став виступ родинного дуету сестер-скрипалів Мартинюк Анастасії та Марії. На закінчення свята діти подарували гостям весняні квіти та родинну пісню-гімн «Шана».

Черговий родинний захід, який вже став традиційним у стінах нашої рідної гімназії,  продемонстрував: щоб життя було  творчим і багатим, потрібно жити в дружбі  й  мирі, адже тільки у такій співпраці усім буде цікаво, комфортно і затишно.

Олена Сметюх

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua