Як «Кобзар» прийшов у мою родину.

12
Бер, 2016

Уже традиційним у міській гімназії стало Шевченківське свято для молодших учнів , які презентують свої «Кобзарики», дослідивши шлях цієї священної для кожного українця книги до домашньої бібліотеки. Більшість гімназистів принесла свій «Кобзар» як сімейну реліквію, однак багато хто розчаровано признався, що не має цієї книги на домашній полиці. Це святкове дійство покликане спонукати школярів разом з батьками не тільки придбати її, але й спільно читати та вивчати вірші напам’ять.

Ми завжди до такого дійства залучаємо бабусь, дідусів, батьків, цього року до нас приєдналися мами Дарини Чорної, Яни Пархомук, Юлії Тарасової, бабуся Діани Мірчук, які ділилися своїми враженнями від почутого, були подивовані, з яким захопленням, гордістю розповідали учні про свої домашні реліквії.

Ми продемонстрували дітям видання «Кобзаря» 1954 року, яке зберігається у предметному кабінеті як найбільший скарб. Гімназисти  утворили спільну колекцію видань «Кобзарів», а Софія Григола прикрасила її рушничком, вишитим руками її бабусі, яку надихнули вірші Т.Шевченка.

Ушановували світового генія Т.Шевченка, виразно читаючи його поезії. Зразок декламування запропонували цьогорічні переможці міського конкурсу юних читців учні 6-их класів Олександра Саюк та Олег Сметюх. До них долучилися Денис Тищук, Анастасія Черенова, Яна Пархомчук,  Анастасія Цалай, Владислав Балак. Пролунали  «Заповіт», «Реве та стогне Дніпр широкий», уривок з поеми «Княжна», «Мені тринадцятий минало», «І виріс я на чужині».

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua