Вітання з професійним святом

05
Жов, 2021

30 вересня 2021 року, освітяни Волині отримували вітання із професійним святом. Зокрема, урочистості з нагоди Дня працівника освіти відбулися у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка у місті Луцьк. Ірина Котюк, вчителька англійської мови,  стала лауреатом Волинської обласної премії імені Лесі Українки. Начальниця управління освіти і науки ОДА Людмила Плахотна привітала нашу Ірину та вручила нагороду – Диплом лауреата обласної премії імені Лесі Українки.

З нагоди професійного свята церемонія нагородження відбулась під час   урочистостей у місті Ковелі.  Міський голова Ігор Чайка та його заступниця Наталія Маленицька вручили Олені Вальчук, директорці ліцею імені Олени Пчілки сертифікат на суму 30 тисяч гривень. Олена  Вальчук стала переможцем  у номінації «Керівники закладів освіти».

Неля Велимчаниця, вчителька зарубіжної літератури, нагороджена Подякою міського голови за вагомі здобутки у праці, високий професіоналізм, впровадження інновацій, творчий підхід до справи та активну громадську позицію.  Ірина Котюк, і Тамара Душенко, вчителі англійської мови нагороджені Грамотами управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради за високі досягнення у професійній діяльності та результативну підготовку учнів до проходження ЗНО-2021 року.    Наші освітяни  заслуговують на найвищі слова похвали.

Вітаємо всіх педагогів ліцею імені Олени Пчілки  з   професійним святом. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров’я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам’ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме вчителі  дають надію людству на подальший розвиток!

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua