Відміна пробного ЗНО

15
Чер, 2020

Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів, якою встановлено карантин з 22 травня до 22 червня 2020 року».

Зміни до постанови Кабінету Міністрів внесені пізно ввечері 12 червня і оприлюднено на сайті Урядового порталу .

Пробне ЗНО виключено із переліку заходів, під час яких дозволяється відвідувати заклади освіти її здобувачами (підпункт 4 пункту 3 Постанови 392).

Алгоритм подальших дій:

1. Інформуємо учасників, що приходити в пункти тестування не треба. Для них створено можливість виконати завдання пробного ЗНО он-лайн (в 11.00 в день планованого тестування будуть розміщені на сторінках учасника), а також внести відповіді до спеціального сервісу на сайту УЦОЯО, щоб визначити свої результати.

Відеороз’яснення

Скористатися онлайн-сервісом «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», щоб отримати результат пробного ЗНО за рейтинговою шкалою 100–200 балів і критеріальною шкалою 1–12 балів, учасники зможуть з 15-ї години дня тестування і впродовж найближчих двох днів.

Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з можна буде через орієнтовно, 7 днів, з дня планованого тестування.

2. Інформування учасників про відміну ПЗНО відбуватиметься через ЗМІ. ЛРЦОЯО спробує застосувати СМС-розсилку, але є побоювання технічного характеру (чи не буде цю розсилку заблоковано як «рекламний спам»). Тому просимо керівництво закладів освіти долучитися і усіма доступними способами інформувати учасників з числа своїх учнів та студентів, щоб вони не їхали до пунктів проведення ПЗНО.

3. Інформування залучених осіб просимо здійснити через заклади освіти, в яких працюють педагоги, а також через пункти тестування, в яких  вони повинні були виконувати обов’язки залученого персоналу.

4. 15 та 17 червня в пункті тестування повинні бути відповідальний та помічник відповідального за ПТ (їм буде частково оплачено роботу) для того, щоб видавати тестові матеріали тим випадковим учасникам, які не зрозуміють, що ПЗНО не відбудеться. Видавати треба зошит учасника, відповідно до аудиторного списка та, за можливості, під підпис в аудиторному протоколі.

Решту зошитів слід видавати учасникам відповідно до стандартної процедури.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua