Свято останнього дзвоника

05
Чер, 2018

Як швидко лине час у школі, коли дні наповнені креативними справами, успішними проектами, творчими ідеями. Так і в нас, у гімназії, пролетів цей навчальний рік. І ось ми знову на шкільній лінійці, присвяченій останньому дзвонику.

Сьогодні модно на Останній дзвоник проводити квести, забави, розваги. Та наша гімназійна родина відчуває себе комфортно у дружньому колі, коли всі разом, плече в плече: діти-батьки-вчителі. Ось це коло стає все щільнішим: це сонечко кинуло жменю літа у двір, і ми, гімназисти, робимо крок вперед, потім ще і ще, і кожен, напевно, бачить у цьому якийсь символічний знак – ми єдині в усьому: у прагненні здобути кращі знання, бути гідними громадянами своєї держави, побороти будь-які труднощі та перешкоди на шляху до успіху.

Урочисту лінійку відкриває наш директор Олена Іванівна. Вона вітає присутніх та запрошує випускників гімназії разом з найріднішими для них людьми – батьками на останню шкільну лінійку. Знаменна група у складі: Яновець Діани, Касьян Маргарити, Приступчук Олесі, Кравчика Нікіти, Мірчук Ольги, Грабовець Євгена вносять державний прапор України та прапор гімназії. Лунає гімн, подвір’я наповнюється стоголоссям гімназистів, їх батьків, учителів.

Право покласти квіти до підніжжя меморіалу Слави надається наймолодшим гімназистам-соколятам: Захару Лазарєву, Софії Герасименко, Владиславу Федорову, Марії Артишук, Владиславу Івановському, Ользі Шайкіній та заступнику президента гімназії, голові Всеукраїнської організації лідерів Антоніні Корензі.

Олена Іванівна особливі слова привітання адресує випускникам, які покидають стіни рідної гімназії. Бажає їм впевненості у власних силах, прагнень до нових звершень, успішно скласти ЗНО, стати студентами омріяних закладів вищої освіти. Та, найголовніше, поважати своїх батькам, бути гідними тих, хто відстоює мир та волю України. Слова вдячності та поваги висловлює педагогам, завдяки натхненній праці та професіоналізму яких гімназія увійшла в 10 найкращих закладів Волині.

Олена Іванівна відмітила найважливіші події, які відбулися у нашій гімназії, а саме:

 • Гімназії присвоєне ім’я імені Олени Пчілки рішенням Ковельської міської ради.
 • Гич Анна як національний переможець міжнародного конкурсу на підтримку майбутніх лідерів “FLEX”, успішно навчалась у вищій школі Ione Charter School в США протягом року.
 • Гарбуз Вікторія Ростиславівна як національний переможець міжнародного конкурсу «Українсько-американські премії за досягнення у викладанні» стажувалась у США.
 • Відкриття музею унікальної книги, Музею школи та гімназії.
 • Започаткування віртуальної галереї успішних випускників гімназії.
 • Перший рейтинг у м. Ковелі за результатами олімпіад та конкурсі-захисті наукових робіт.
 • Вісім учнів – стипендіати міського голови.
 • Яновець Діана – стипендіат Волинської обласної ради та стипендіат Президента України, за результатами міського конкурсу Діану обрано учнем року – 2018 в м. Ковелі.
 • Нагороди Міністерства освіти та науки України, Європейського союзу за найкращі eTwinning проекти – Гарбуз В.Р. та Бурим Н.В.
 • Агентом змін працює Бурим Надія.
 • Участь у конкурсі «Учитель року»: Чак Оксана Петрівна та Шкурупій Андрій Віталійович.
 • Олександр Сєрков – переможець міжнародного конкурсу на підтримку майбутніх лідерів “FLEX”.
 • Вальчук Олена Іванівна, Барановська Людмила Леонідівна, Сметюх Олена Степанівна – переможці конкурсу «Успішний педагог».

Наші гімназисти досягли вагомих успіхів у навчанні. Для зачитання витягу з наказу директор запрошує заступника з НВР Комашко Любов Миколаївну. Олена Іванівна вручає похвальні листи 54 відмінникам.

Свято останнього дзвоника – це свято урожаю успіхів педагогів та гімназистів в олімпіадах, конкурсах, турнірах, міжнародних проектах.

Тож, наш директор запросила на зіркову доріжку олімпійську команду учнів та педагогів гімназії, які принесли славу гімназії. Грамотами Управління освіти Волинської обласної держадміністрації нагороджені Діана Яновець, Інна Тусь, Дмитро Косенков, Соломія Купрійчук, Маргарита Касьян, Дмитро Пех, Дарина Хлопук, Марія Шайко, Ілля Стасюк, Ганна Кухаренко, Софія Козлова, Андрій Коссак, Пасаман Каміла, Михайло Урбановський.

Почесною грамотою Управління освіти Волинської облдержадміністрації нагороджена Олена Іванівна Вальчук Тамара Душенко, Вікторія Гарбуз, Неля Велимчаниця, Мирослава Приймак, Юрій Приймак, Людмила Порада, Людмила Барановська, Людмила Самчук, Олена Жигаревич, Руслана Шворак, Надія Бурим, Любов Комашко, Оксана Комашко нагороджені грамотами Управління освіти Волинської обласної держадміністрації.

Подякувала Олена Іванівна й батькам за те, що довірили нам своїх дітей, за допомогу, розуміння, вагомий внесок у розбудову гімназії. Від гостей з вітальним словом до гімназистів звернулася Лідія Володимирівна Заславська, головний спеціаліст управління освіти м. Ковеля. Від імені батьків – Лариса Вікторівна Яновець, мама переможця Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт – Діани Яновець. Вона щиро подякувала педагогам за натхненну працю.

З добрими настановами звернувся до випускників Ростислав Богданович Дідух, благословивши їх у доросле життя.

Першокласники звертаються до випускників з привітанням та дарують дзвоники. Обіцяють, що будуть зберігати кращі традиції гімназії.

Особливо теплим та щемливим було вітальне слово класного керівника 7-Б класу Світлани Миколаївни Ільюх, адже вони з Тамарою Іванівною Душенко (класний керівник 7-А класу) пам’ятають дітей такими, якими вони прийшли 7 років тому в гімназію, разом з учнями вони щодня раділи успіхам та засмучувались через невдачі, вели їх по нелегкому шляху до цього випуску. Тому сьогодні вони, як рідні мами, бажають у різних життєвих ситуаціях завжди залишатися на висоті, ніколи на втрачати віри, пам’ятати добро, вміти прощати.

За доброю традицією нашої гімназії на лінійці останнього дзвоника проводиться ритуал передачі прапорів. Почесне право прийняти прапори надається знаменній групі у складі: Косенкова Дмитра, Коссака Андрій, купрійчук Соломії, Нагорової Єлизавети, Суріної Анни, Козлової Софії.

Від імені випускників до присутніх звертаються за словами подяки Гич Анна, Яновець Діана, Демчук Захар та Заславський Богдан. Схвильовано та щиро вони дякують батькам, педагогам та однокласникам. Всіх присутніх захоплює останній шкільний вальс, який щиро, трепетно та впевнено танцюють наші випускники.

Право подати останній дзвоник надається випускникам гімназії: Олесі Приступчук, Віталію Моголюку, Володимиру Балабану, Діані Яновець, Нікіті Кравчику, Ользі Мірчук, Богдану Заславському та Анні Рабко. Право першими залишити лінійку надається нашим випускникам.

Щасливої долі вам, дорогі наші учні!

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua