Програма eTwinning Plus в Україні

07
Чер, 2021
2 червня учителька іноземних мов Ліцею та амбасадорка програми eTwinning Plus в Україні В.Р.Гарбуз представила розвиток програми у Волинській і Рівненській областях представникам національної служби підтримки – керівниці програми  eTwinning Plus в Україні Валентині Веліченко та спеціалістці з організації заходів Анастасії Голєвій. Загалом у Волинській та Рівненській областях зареєстровано відповідно 110 та 31 навчальні заклади, більшість з яких активно працюють над реалізацією проєктів eTwinning.
ЕTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проєкти eTwinning розширюють сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищують мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.
Ліцей імені Олени Пчілки зареєстрований у програмі  eTwinning Plus з 2014 року та має почесний статус  eTwinning School у 2019-2020 і 2021-2022 роках. Наявність даної відзнаки є свідченням прогресу всього колективу вчителів та учнів-ітвіннерів нашого навчального закладу та приналежності до когорти інноваційних шкіл, які дійсно орієнтовані саме на учнівські потреби.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua