Підсумки Всеукраїнського проєкту «Озеленення України»

26
Чер, 2020
  • Головна
  • Новини
  • Підсумки Всеукраїнського проєкту «Озеленення України»

Цьогоріч з ініціативи «Екошколи», яка працює при УНТ «Еврика», гімназія долучилася до Всеукраїнського проєкту та висадила 90 яблуневих саджанців трьох сортів – Топаз, Росава, Зимова пізня. З метою упровадження STEM-освіти в нашому закладі ми взялися до реалізації цього проекту, щоб не тільки висадити сад, а й потім мати змогу годувати вирощеними яблуками наших гімназистів і пропагувати здорове екохарчування. Однак перед цим довелося напружено попрацювати, щоб підготувати документи та землю саду для такої акції. Втішені тим, що нас підтримав депутатський корпус Ковельської міської ради на чолі з міським головою Кіндером О.О. та його заступник Прокопів І.Я. Головний спеціаліст відділу з питань екологічної безпеки Козакевич О. разом з іншими працівниками обстежили територію нашого саду та надали дозволи на корчування старих дерев. А далі до роботи взялися гуртом професіонали, які зуміли в короткі строки не тільки зачистити площу, а й упорядкувати та повністю підготувати до висадки молоденьких дерев. За це ми вдячні Бойку Володимиру Івановичу, директору ПТМ «Ковельтепло», Михалевичу Ігорю Миколайовичу, начальнику КП «Добробут», Солов’янчуку Віктору Степановичу, начальнику ЖЕКу № 1, Римарчуку Василю Михайловичу, директору ТОВ «Ковельський хлібокомбінат», Штику Василю Федоровичу, директору дочірнього підприємства «Новобуд», Мисюку Зіновію Івановичу, начальнику філії «Ковельська ДЕД» ДП «Волинський облавтодор», а також Смітюху Івану Євдокимовичу, благодійнику, батькові випускника гімназії.

Особливої Подяки заслуговує Шлюєв Юрій Миколайович, який очолив батьківську громаду гімназії та першим підтримав нас у реалізації проєкту, замовивши своїм коштом саджанці, керуючи разом з директором Вальчук Оленою Іванівною підготовчими роботами, така партнерська співпраця дала змогу швидко здолати труднощі та висадити деревця вчасно.

Сьогодні ми радіємо, бачачи, як зазеленіли яблуньки, усі прийнялися, бо біля них ходили з любов’ю десятки людей – це і наші класні керівники Сорока К. (1-А), Клецор І. (2-А), Коваль Л. (2-Б), Самчук Л. (3-Б), Плєшкова О. (3-В), Качинська Г. (4-В), Лихобицька Г. (5-А), Порхун Т. (5-Б), Купрійчук П. (6-Б), і заступники директора Барановська Л., Шворак Р., Квятковська К., і педагоги Сметюх О., Савчук Х., Подкуйко Н., Михалевич В., Горбунов Є., Шкурупій А., психолог Мельничук О., інженер Пастушок І., медична сестра Ліпич І., секретар Грицюк О., це і весь корпус технічного обслуговування гімназії  на чолі з Проценком Ю. (Шульженко В., Архіпчук Р., Рибачук Л., Сотнічук Г., Шульженко О., Зачинська Т., Півень Т., Редькович С., Лащук Л., Скрипчук М., Москвічов М.). Щиро вдячні за допомогу та підтримку батьківським родинам Калушів, Пархомуків, Мірчуків, Шкварків, Костюкевичів, Цюп’яшуків, Никонюків, Троцюків, Зінчуків, Короліків, Воздіганів, Білецьких, Урбановських, Соломянюків, Омелянюків. Усі, хто долучився до реалізації цього STEM-проєкту, нагороджені іменними Подяками нашого закладу. Низький уклін Всім за працю!

 

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua