Підсумки проекту «Буккросинг – мандри книг».

07
Чер, 2016

Під час свята Останнього дзвоника були вручені грамоти та премії переможцям гімназійного проекту «Буккросинг – мандри книг». Цікавим є те, що учні середньої навчальної ланки (1-2, 4 кл.) стали найактивнішими учасниками книгообміну, вони пропагують українську книгу, віддають перевагу друкованим виданням, а не гаджетам, усвідомлюють  роль книги у своєму житті.

Підведені підсумки свідчать, що книга В.Нестайка «Дивовижні пригоди в лісовій школі» найбільше зацікавила гімназистів, адже містила найчисленніші відгуки. Власник цієї книги Урбан Валерія, учениця 2-А класу, отримала нагороду. Варто зауважити, що гімназисти з задоволенням читали твори В.Чернілевського «Джури козака Швайки», А.Кокотюхи «Таємниця козацького скарбу», добірку оповідань сучасних авторів «Мама по скапу», а також цикл книг Абеді про пригоди Лоли. Найактивнішими читачами гімназії стали Сметюх Олег (2-Б кл.) та Мизовець Богдана (2-А), адже кожен прочитав за три місяці 18 книг, пройшов співбесіду за змістом прочитаного, тому був удостоєний права отримати 100-гривневу шевченківську купюру в нагороду. Хочу додати, що комісія визначила претендентів на наступні перемоги, серед них Плєшкова Анна (2-А), Варковець Ілля (2-Б), Пронцевич Богдана (1-Б), Стрельчук Марія (2-А), Хлуд Марія (2-А), Саюк Олександра (2-А), Шайкіна Ольга (1-Б), Григола Софія (1-А). Щиро вдячна своїм колегам-словесникам Чак Оксані, Купрійчук Наталії, Приступчук Зої, Комашко Оксані за підтримку проекту та активну популяризацію української книги на уроках  літератури.

Хочу подякувати благодійному фонду Степана Івахіва, який презентував нашій гімназії добірку новеньких книг на полиці «Буккросингу», серед яких переможець продажів цьогорічного книжкового Арсеналу – Ульф Старк «Диваки і зануди», отож наші учні мають можливість першими долучитися до книжкових новинок. Маємо намір розширити наш проект і перенести його на алеї міського парку в літній період, щоб кожен ковельчанин відчув себе начитаним європейцем і збагнув істину: книга вчить, як на світі достойно жить.

Барановська Людмила, голова методичної комісії вчителів української мови та літ-ри

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua