Парад учнівських проектів

29
Гру, 2016

Завершується 2016 навчальний рік  і   гімназисти з нетерпінням чекають канікулярного періоду, адже попереду стільки святкових днів!  А поки що всі разом аналізуємо зроблене і плануємо , як цікаво провести зимові канікули. Грудень – традиційно насичений місяць у гімназії колективними творчими справами.. Кожен учнівський колектив обрав для себе цікавий проект і реалізував його. Наймолодші учні гімназії урочисто були посвячені у гімназисти, учні 2-А та 2-Б класів взяли участь у параді літературних героїв та стали активними вболівальниками літературного квесту, в якому брали участь колективи 3-А та 3-Б класів. Проект «Виготовлення ляльки бажань» реалізував колектив 4-А класу. Майстер-клас для дітей провела Алла Петрівна Куліковська. Такі батьківські майстер-класи стали у гімназії вже доброю традицією. Колектив 4-Б класу підготував збірку мультимедійних презентацій «Традиційні свята зимового циклу» . Надзвичайно цікавою і пізнавальною була поїздка учнівського колективу 2-А класу у резиденцію Діда Мороза, що у Біловезькій пущі.

Цікавий навчально-пізнавальний проект «Історія гімназійної освіти: минуле і сучасне» реалізували старшокласники 6-А та 6-Б класів. Випускники 7-А  зібрались у «Дружньому колі» і підготували один для одного невеличкі миколайчики. А зустріч з поетичним словом Олени Георгіївни Мокроусової зібрала у класній кімнаті математичний 7-Б клас .

Святково прикрашені класні кімнати та вестибулі гімназії,виставка новорічно-різдвяних сувенірів,які діти виготовили своїми руками, створюють казкову атмосферу і сповіщають ,що ось-ось на поріг ступить Новий рік.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua