«Нерозділиме і одвічне коло…»

16
Тра, 2016

Днями учнівський колектив 2-Б класу зустрічав дорогих гостей: матерів, батьків, дідусів, бабусь, рідних і близьких — усіх тих, хто разом із гімназистами прийшов відтворити давню українську традицію – збиратися у теплому родинному колі.

«Батьки і діти! Діти і батьки! Нерозділиме і одвічне коло. Ми засіваємо житейське поле. І не на день минущий – на віки! – саме цими поетичними рядками  розпочав родинне свято класний керівник Купрійчук Петро Тарасович, – сьогодні ми зібралися у колі нашої дружньої родини, адже клас і гімназія – це теж сім’я…»

На святі були присутні три покоління. Перші найщиріші вітання учні адресували своїм матерям –берегиням роду, тим, хто подарував життя, вклав у вуста добрі слова, вчив мудрості…  Вдячні нащадки віддали шану і своїм татам – справжнім господарям і охоронцям. Бабусі і дідусі, які теж завітали  на гостину, відчули, яке це щастя – продовжити себе і відтворитися у дітях і онуках!

Прекрасним лейтмотивом родинного свята була зворушлива інструментальна музика у виконанні  юних аматорів сцени: Римарчука Владислава, Рабчук Анни, Попіки Мирослави, Сметюха Олега. Своїми пісенними дарунками потішили гостей Плескач Анна, родинний дует Шимиків, хорова група класу, Остапчук Марія, Купрійчук Соломія. На продовження дійства учні класу закружляли у запальному українському танку. А ще були розваги, гуморески, жарти…

Готуючись до свята, діти глибше вивчали свій родовід.  Адже знати своє коріння – це святий обов’язок не лише перед минулим, але й перед майбутніми поколіннями. Так, родинними секретами бджолярства поділилася із присутніми Дарчич Тетяна Григорівна, яка ще й почастувала всіх медом.  Дерево роду представила родина Зінчуків.

На завершення свята велика класна родина колективно заспівала гімн роду та розділила пахучий коровай.

Олена Сметюх.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua