Міжнародна відзнака

29
Гру, 2014

У 2013 році Ковельська міська гімназія стала учасником міжнародного проекту Європейського союзу eTwinning, який є навчальною програмою Європейської Комісії, започаткованої в 2005 році з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

19 грудня у м.Києві відбулась заключна конференція для директорів та вчителів учасників проекту 63 попередньо відібраних кращих навчальних закладів України. У конференції брали участь представники Міністерства освіти України, Британської ради та фахівці Міжнародної Школи партнерства з Великобританії.  Обговорювались питання інтеграції України в Європейський простір та ефективність партнерства між школами. Проводилось нагородження найкращих проектів року в Україні. Значним успіхом нашого закладу була міжнародна відзнака за успішну участь у міжнародних проектах. Такою відзнакою було відмічено 5 найкращих закладів в Україні. Мені було надзвичайно приємно отримати дану нагороду та чути слова вітання від колег директорів,заклади яких як і наш є членами Асоціації «Відроджені гімназії України».

Координатора проекту Вікторію Гарбуз було нагороджено планшетом. Окрім того, наші проекти отримали національні відзнаки якості за  практичність  та  актуальність.

Попереду у нас ще багато проектів, які ми плануємо реалізувати зі школами Європи.  Ключовою ціллю всіх  проектів  є поглиблення відносин між членами ЄС та країнами-сусідами. Зараз до eTwinning Plus входять: Україна та Грузія, а також Республіки Молдова, Вірменія, Азербайджан і Туніс. Всі вони приєдналися до проекту в 2013р. На сьогодні участь у програмі від України беруть 130 шкіл та 310 вчителів. Загальна кількість реалізованих та діючих проектів   – 290.

Важливо відмітити, що реалізація програми  eTwinning  та підтримка шкіл здійснюється Європейською Комісією та країнами-учасницями. В Україні програму реалізує   Партнерське агентство підтримки, що було обране Міністерством освіти України. Його діяльність організована на базі консалтингової компанії  «Український прорив».

В рамках програми учні гімназії  тренують навички працювати у команді та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та знаходять нових друзів.

У свою чергу   вчителі мають нагоду завести контакти з вчителями інших країн Європи. eTwinning Plus стає майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання.

А ще програма eTwinning – це  потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІКТ-технологій та чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво!

Директор гімназії, Олена Вальчук

Переглядів: 338 | Добавив: kovelgim | Рейтинг: 0.0/0 | 

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua