«Ліцей має таланти»

21
Лис, 2022

Справжнє і щире свято посмішок, позитивного настрою та щасливого дитинства представили учні 5-А класу. Свято талантів – це можливість ще раз порадіти дитячим успіхам,поговорити про їхні досягнення і просто відпочити.
Святковий настрій в цей день створили концертні номери у виконанні учнів 5-А класу.
Танець- одне з найпрекрасніших видів мистецтва, а також вираження емоцій, почуттів, розповідь про події за допомогою музики, пластики і жестів. Це мистецтво передали глядачам Дідицька Марія, Райчук Єва, Сауляк Аліна, Наумчик Єва, Рочняк Вікторія та Олексіна Софія. Поринути у світ поезії нам допомогли: Гриців Дарія з віршем «Давня Весна», Чуб Єва «Любіть Україна» і Шлюєва-Шевчук Христина з поезією «Мрії». Музика навколо нас, вона супроводжує наше життя і здатна відтворити будь-який стан душі. З давніх часів український народ і в горі, і в радості знаходять втіху у пісні. Мали змогу насолоджуватись співом Свінгук Вікторії, Дричик Інни, Косенко Ольги і Шуліки Мілани. Мову фортепіано із задоволенням продемонсnрували Гриців Дарія і Дідицька Марія, коли звуки говорять замість тисячи слів. Спорт фізично загартовує, сприяє гармонійному розвитку,допомагає виховувати почуття відповідальності і рішучості,а також розвиває швидкість, кмітливість, точність реакції. Свої вміння у спорті показали Дідицький Макар і Королік Рафаель. Малювання дуже захоплююче заняття, ми можемо пізнати навколишній світ у фарбах, вчимося реалізовувати свої фантазії та мрії. Свої малюнки представили Духній Олександра, Здробилко Іванка, Кобрусєва Ліза та Луценко Катя. Подорожували і пізнавали світ разом із Гичем Олександром. Вишиванка і вироби із бісеру сьогодні чарують своєю красою, вражають оригінальністю та кольоровими поєднаннями. Свій талант продемонструвала Нічипорук Уляна. Талановиті кулінари 5-А класу: Янчук Яна, Янчар Юлія, Олексіна Софія, Медвецька Кіра пригостили смачними десертами та поділилися оригінальними рецептами. У вільний час Омелянюк Макар любить складати лего. Своє захоплення до вивчення іноземних мов показав у відео-ролику Марк Мельник. Читаючи книги, відпочиває і дізнається багато нового і цікавого Лисюк Анна.

Наші діти – майбутнє України. Своїми знаннями, працею, здобутками вони підносять її культуру, своїми талантами і досягненнями прославляють її. Перші кроки вони вже зробили. Тож бажаємо їм творчої наснаги, успіху в досягненні мрій і сподівань.

 

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x