Фестиваль борщу

04
Тра, 2015

23 квітня у Ковельській міській гімназії відбувся ботанічний фестиваль борщу. Даний позакласний виховний захід, який пройшов у рамках декади природничих дисциплін, розширив і поглибив знання учнів 1-3 класів про походження овочевих рослин, які використовують для приготування борщу, узагальнив знання учнів про розмаїття цих овочів, походження їх назв, біологічні особливості та характеристики буряка столового, томатів, картоплі, моркви, капусти, болгарського перцю, квасолі, цибулі, часнику та інших рослин, які є інгредієнтами спецій для приготування борщу.

Гімназисти дізналися багато цікавого про історію борщу, яке сягає сивої давнини, адже перший борщ було зварено приблизно 365 років тому під час Азовської облоги. Донецьким козакам просто нічого було їсти, тому у великий котел вони склали всі припаси, що залишилися. Результатом виявилася страва, від якої складно відмовитися ось уже протягом багатьох століть!

Діти дізналися про старовинні та сучасні рецепти борщу, міста у яких спорудженно пам’ятники картоплі та томату. Найбільш активними у підготовці свята були учні 3-А класу Купрійчук Соломія, Троцюк Тетяна, Козлова Софія, Ліпич Софія, Козлов Ігор та Сурінна Анна, 3-Б класу Нагорова Єлизавета, Косинков Дмитро, Антонюк Олег, Деркач Дмитро, Коваль Божена, Комаров Сергій, Коссак Андрій, Оніщук Богдан.

Серед учссників дійства були проведені: естафета українських порівнянь пов’язаних з вищезгаданими овочами, конкурс загадок. З учнями 3-Б було проведено конкурс «Ерудит», де переможцем стала Нагорова Єлизавета. Розпочався фестиваль закликами учасників дійства скуштувати смачного борщу у їдальні гімназії. Так продано 150 порцій борщу.  Залучено 500 гривень на допомогу бійцям АТО.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua