Дякуємо Вам, Герої України!

24
Лют, 2016

Уже два роки спливло від трагічної зими 2014 року. Незважаючи на всі труднощі і розчарування, які ми сьогодні переживаємо, наша країна стає іншою. 20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Протягом цього дня пам’ять Героїв, полеглих у середмісті української столиці від куль Беркуту та тітушок, вшановували по всій країні.  Не залишився осторонь і наш навчальний заклад.

Учні 4Б класу разом з класним керівником Приймаком Ю. О. провели відкритий виховний захід «Присвята Героям України». Ведучі заходу Косенков Д., Нагорова Л., Подліпінський Р. та Ничипорук В. перенесли нас у ті тривожні дні. Вірші прочитані Самолюком С., Гускою С., Коваль Б., Комаровим С. та Лазарук А. змусили ще раз пережити тіж хвилювання, як і два роки тому. «Реквієм Небесній Сотні» не залишив байдужим нікого – сльози бриніли в очах як дітей так і дорослих.

Наших Героїв ми повинні згадувати і надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. Адже ці події багато що прояснили, відкрили багатьом очі, розставили все по своїх місцях. І якщо правильно скористатись цим досвідом, ми справді можемо побудувати незалежну і процвітаючу державу. Герої Небесної сотні мають стати прикладом для кожного свідомого українця, що маємо робити все від нас залежне, щоб ті смерті не були марними.

Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua