Ділимось досвідом

19
Гру, 2018

12 грудня Колектив комунального закладу «Ковельська міська гімназія імені Олени Пчілки» зустрічав делегацію освітян з Маневицького району, яку очолила начальник відділу освіти Маневицької РДА Книш Валентина Леонтіївна. Делегацію супроводжував Віктор Васильович Бичковський, начальник управління освіти м. Ковеля.

З вітальним словом до директорів та методистів звернулась Шворак Р.С. заступник директора з виховної роботи та ведучі вітальної програми Габрук Устина та Матвійчук Арсен.

Вокальна група «Глорія» під керівництвом Сметюх О.С. вразила своїм майстерним виконанням патріотичних пісень.

Директор гімназії Вальчук О.І. презентувала діяльність педагогічного колективу, освітнє середовище навчального закладу та інноваційні проекти.

Коренга Антоніна, новобраний президент гімназії та «Сокіл – Булава» асоціації лідерів учнівського самоврядування «Сокіл» разом з членами організації продемонстрували філософію, традиції та здобутки організації «Сокіл» у гімназії.

Екологічна агітбригада «Аква» під керівництвом Шворак Р.С. розповіла про важливі екологічні проекти.

Ми запросили освітян на екскурсії у «Музей унікальної книги», де Барановська Л.Л. розповіла про історію створення музею та про представників асоціації «Американці за демократію в Україні» Лідію Тарнавську, Ірену Петрину та Уляну Березу, які надіслали унікальні книги. Присутні були вражені багатством фонду музею.

У музеї історії гімназії Слепко О.В. разом з учнями Купрійчук Соломією, Сеник Ольгою, Литвинчуком Володимиром, Сачук Яною, Мазурок Юлією розповіли про наш навчальний заклад, його історію, цікаві родзинки та перспективи.

Про особливості міжнародної співпраці, розповіла Гарбуз В.Р., завідувач методичного об’єднання вчителів іноземних мов.

Ми відкриті до співпраці та завжди раді ділитись досвідом з колегами, адже у народі кажуть, що той, хто ділиться, стає багатшим на нових друзів та події, а ще отримує нові можливості для встановлення дружніх відносин та велике задоволення від продуктивного спілкування.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua