Ділимось досвідом

27
Бер, 2017

Нещодавно у місті Луцьку відбулась конференція вчителів англійської мови на тему: «Форми та методи роботи з обдарованими дітьми» під гаслом «Кожна людина талановита. Повір в себе. Ти – сміливіший, ніж думаєш, талановитіший, ніж вважаєш, спроможний зробити більше, ніж уявляєш». Конференцію відкрив ректор ВІППО Олешко П.С., який привітав присутніх та відмітив ґрунтовну підготовку учнів до обласних олімпіад та побажав які вчителям та і учням успіхів на Всеукраїнській олімпіаді. Світлана Бацмай – методист відділу іноземних мов детально проаналізувала виступ учнів на обласних олімпіадах з іноземних мов. Серед найкращих педагогів області були відзначені вчителі Ковельської міської гімназії, а саме: Душенко Т.І. та Котюк І.В., учні яких стали переможцями (Гич Анна – І місце, Гурик Анна – ІІ місце).

Антоніна Семенюк, викладач англійської мови, професор Східноєвропейського університету поділилась своїми думками щодо особливостей підготовки учнів до олімпіад. Волонтер з Корпусу Миру Сем Абрамуз, експерт-консультант обласних олімпіад з англійської мови, проаналізував знання учасників з точки зору носія мови. Олена Галапчук-Тарнавська, викладач англійської мови, професор Східноєвропейського університету розповіла про роботу секції іноземної мови обласної МАН яка відкриває учням можливості розвивати свої здібності та таланти. Професор відмітила, що Ковельська міська гімназія стала брендом на теренах Волинської області у сфері підготовки учнів до захисту науково-дослідницьких робіт. Про важливість проведення шкільним психологом тренінгів для учасників олімпіад роз0повів Олександр Остаповський, професор ВІППО. Директор Ковельської міської гімназії Олена Вальчук представила присутнім систему роботи вчителів іноземних мов з проблеми формування соціокультурної компетенції та розвитку критичного мислення. Розповіла про активні форми та методи роботи, які вчителі використовують на уроках іноземної мови; роботу секцій іноземних мов наукового товариства «Еврика». Поділилась досвідом з міжнародної співпраці та міжнародних проектів, зокрема: «Шкільні обміни», «Etwinning», «Демократія в освіті». Підкреслила важливість співпраці із Вснеукраїнською організацією TESOL, університетом підвищення кваліфікації вчителів у м.Олбані, Корпусу Миру у США, Східноєвропейським університетом,. Вчителі англійської мови Валентина Кришанівська (СШ №1 м.Луцька), Тетяна Шутяк (обласний ліцей), Олена Головач (Володимир-Волинська гімназія ім..О.Цинкаловського), Людмила Радченко (гімназія №21 ім.М.Кравчука), Тетяна Піменова (гімназія №18 м.Луцька) поділилися досвідом підготовки учнів до олімпіад, розповіли про стратегії, методи, форми роботи з обдарованими дітьми. Наголосили на важливості співпраці та особистій підтримці дітей.

Варто підкреслити важливість таких заходів, на яких можна почерпнути нові ідеї, та отримати заряд енергії від колег. Саме такі зустрічі мотивують, надихають та об’єднують у єдиному пориві бути наставником, фасалітатором, лідером, цікавою особистістю для своїх учнів.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua