День відкритих уроків

02
Чер, 2015

14 травня в 1–Б класі був проведений День відкритих уроків для батьків з ініціативи вчителів- предметників і класного керівника. Протягом цього дня  батьки мали можливість відвідати уроки математики, української  і англійської мов, світової літератури, фізичного виховання і трудового навчання. Батьки побачили як працюють їх діти на уроці, поспілкувалися з вчителями, поділилися своїми враженнями. День пройшов досить цікаво і плідно.

Під час «відкритих» уроків педагоги гімназії продемонстрували високий професіоналізм, доброзичливість, мудрість та толерантність.

На своїх заняттях вони широко використовують ІКТ та інноваційні форми роботи, намагались залишити в дитячих очах вогник цікавості. Вчителі мають великий стаж роботи та високу фахову, методичну підготовку. Вони – справжні вчителі тому, що люблять те чого навчають, і тих кого навчають.

Хільчук Лариса Сергіївна

Теплого сонячного ранку, погожого травневого дня, судилося мені відвідати гімназію нашого славного міста Ковеля.  Тут успішно навчаються мої діти, учень 1-Б класу Ящук Віталій і цьогорічний випускник, учень 7-Б класу, Ящук Олександр.

Класний керівник Віталія, Купрійчук Петро Тарасович, організував День відкритих дверей для батьків наших школяриків. Дуже вдала ідея та раціональний підхід до роботи і взаєморозуміння між школярами й батьками в колективі. Це дало змогу всім батькам, які справді цікавляться успіхами  і життям своїх дітей, бути присутніми на уроках, поспостерігати за поведінкою юних гімназистів, їхньою активністю.

Особисто я була присутня на двох уроках. Урок англійської мови – вчитель Котюк Ірина Володимирівна. На уроці вчителька проводила контрольне опитування – переказ тексту. Юні гімназисти гарно підготували домашнє завдання, і вправно розповідали твори. Впевнено, іноді поглядаючи на матусь, які сиділи позаду в класі, школярі декламували свої розповіді. Були злети, були і падіння, але вцілому, учні були підготовлені, і вчителька залишилася задоволена їхніми результатами. Я, в свою чергу, зробила для себе висновок, що Ірина Володимирівна мудрий наставник і гарний вчитель. Діти слухають і поважають її.

Дійство під назвою «Урок української літератури» проводила Барановська Людмила Леонідівна. Вивчали творчість сучасної української письменниці Зірки Мензатюк, твір «Таємниця козацької шаблі». Ніби за помахом чарівної палички, малі читайлики поринули у світ загадкових пригод. Їхні оченята світилися цікавістю. Вони брали активну участь у всьому, про що розповідала Людмила Леонідівна. Карти, замки, пригоди, секрети і розслідування полонили увагу юних дослідників. Цікаві дискусії, суб’єктивні думки, власні думки – справжні дорослі філософи, а не десятирічні школярі. Людмила Леонідівна вела їх цікавими стежинами, її розповіді вражали і зачаровували.

Вражень у мене безліч.  Насамперед, хочу подякувати дирекції школи і безпосередньо класному керівнику за надану можливість бути присутньою на уроках. Це дає змогу на власні очі побачити навчальний процес , так би мовити,  зсередини. Оцінити поведінку власної дитини на уроці. Побачити співпрацю педагогів і школярів.

Я дуже задоволена Днем відкритих дверей для батьків. Почерпнула для себе багато цікавого, і зробила певні висновки. В подальшому рекомендую повторювати такі дні. Я впевнена, що це позитивно вплине і на успішність дітей, і на взаєморозуміння батьків і вчителів.

Ящук  Наталія Олексіївна

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua