Делегація Європейських країн

31
Сер, 2016

3 липня  наше місто відзначало 72-у річницю визволення від фашистських загарбників. У цей день до Ковеля прибули делегації Європейських країн, у яких є наші міста-партнери. У Ковельській міській  гімназії відбулась зустріч  з представниками делегації  з литовського міста  Утени у складі Відмантаса Валінчюса – заступника мера Утени, Хенрікаса Забіели – радника мера, Егідіуса Шинкунаса – завідувача юридичним відділом, Ромулдаса Краулішаса – завідувача управлінням освіти та Альвідаса Шимяліса.  Делегацію з м. Хелма представляла Гражина Цетера – директор гімназії №1.

Очолював делегацію начальник управління освіти м. Ковеля В.В. Бичковський. На зустрічі були присутні директори ЗОШ №1 Донюш Т.М. та ЗОШ №10 Шворак С.І., завідувачі дитсадками №3 Сидорук Н.І., №12 Багнова О.Л., №4 Ткачук В.В., голова піклувальної ради гімназії Ваврищук В.С.

До зустрічі ми підготували виставкову стіну зі світлинами, презентували гімназійне родинне дерево  та проект «Буккросинг – мандри книг». Гостей захопила екскурсія затишними кабінетами та коридорами гімназії.

Завідуючий управлінням освіти м. Утени Ромулдас Краулішас зазначив, що  гімназія має європейське обличчя та передав вітання педагогічному колективу та батьківській громаді.

Заступник мера Утени Відмантас Валінчюс зазначив, що у   гімназії є стільки всього європейського, незважаючи на те, що Україна ще не в Євро-союзі. Саме такі результати роботи свідчать про нашу приналежність до євроспільноти.

Директор  гімназії №1 м. Хелма Гражина Цетера  втретє  побувала у наших стінах, але підкреслила, що щоразу її вражає щось нове та цікаве. Така позитивна динаміка росту навчального закладу  спонукає до активної подальшої співпраці.

На зустрічі актуальним було обговорення спільних майбутніх  проектів України, Польщі та Литви в галузі освіти, до участі в яких ми залучатимемо вчителів, учнів та батьків.

Директор Вальчук О.І.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua