Свято Першого дзвоника

02
Вер, 2022

Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято вчителів, учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління. Відчуття, які виникають першого вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Цьогоріч Свято 1 вересня у Ліцеї імені Олени Пчілки  було особливим. Учні 6-11 класів зібралися біля моніторів на першому онлайн-уроці “Ми українці: честь і слава незламним!”. Класні керівники  і діти підготували змістовні та креативні презентації, висловлювали свої думки про  мужність і героїзм нашого народу,  непохитну впевненість у перемозі.

Учні 7-А та 11-А класів провели перший урок у режимі офлайн у стінах рідного ліцею.

Для учнів 5-их класів була організована святкова лінійка. Урочистість розпочалася виконанням Гімну України. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять усіх загиблих Героїв.

Директор ліцею Олена Іванівна Вальчук привітала  юних ліцеїстів та побажала щасливого навчального року учням, терпіння та натхнення вчителям, успіхів, здоров’я та мирного неба усім присутнім. Активно спілкувалася  з п’ятикласниками на тему : «Цінності у моєму житті». Діти висловили свої  думки і переконання щодо  важливості демократичних цінностей для кожного з них.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Людмила Леонідівна Барановська зачитала наказ про зарахування учнів до Ліцею та провела знайомство з ліцеїстами.

З початком нового навчального року п’ятикласників  тепло привітали батьки Свінчук Роман Миколайович та Хоміч Юлія Олександрівна  і  за доброю традицією ліцею  передали класним керівникам Ользі Володимирівні Плєшковій та Тетяні Петрівні Кравчук вишиті рушники-обереги.

На завершення святкової лінійки урочисто пролунав перший дзвінок, який подали  п’ятикласники Рафаель Королік та Василина Косенкова, і запросив  усіх  на перший у цьому навчальному році урок.

 

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x